اگر دوام بیاورم، ارتباطم را با رسانه‌ها بهتر می‌کنم

بوناچیچ‌ : نتایج خوبی نگرفتیم / در نیمه دوم باورم نمی‌شد این تیم من است

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: گرفتن ۱۴ امتیاز از ۱۳ بازی خوب نیست، نتایج خوبی نگرفتیم و عملکردمان ضعیف بوده است.
پنجشنبه، 25 مهر 1392
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
بوناچیچ‌ : نتایج خوبی نگرفتیم / در نیمه دوم باورم نمی‌شد این تیم من است

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: گرفتن ۱۴ امتیاز از ۱۳ بازی خوب نیست، نتایج خوبی نگرفتیم و عملکردمان ضعیف بوده است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، لوکا بوناچیچ در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار مقابل صبای قم، گفت: انتظار داشتیم در این بازی 3 امتیاز را بگیریم و چند موقعیت نیز به دست آوردیم اما متاسفانه نتوانستیم استفاده کنیم در نیمه اول رقیبمان کاملا به بازی مسلط بود اما در نیمه دوم وقتی به زمین آمدیم بهتر بازی کردیم و اصلا باورم نمی‌شد آیا این همان تیم من است.
 
وی افزود: در نیمه اول برخی از بازیکنان ما در میانه میدان تنها نظاره‌گر بودند اما در نیمه دوم بازی را در اختیار گرفتیم و حریف را تحت فشار گذاشتیم. متاسفانه مشکل گل نزدن همچنان با ما وجود دارد. موقع گل زدن استرس داریم. بازیکنان را در این دیدار 3-3-4 به میدان فرستادیم اما صبا در نیمه اول بازی را در دست داشت. شما بازی قبلی ما را ببینید، بیش از 5،6 موقعیت بدست آوردیم اما متاسفانه چه در دیدار دوستانه و چه در دیدار رسمی مشکل عدم گلزنی داریم. یک مهاجم برزیلی در تمرینات ما حضور دارد و او را آزمایش می‌کنیم تا اگر شرایط خوبی داشت بتوانیم از او در نیم فصل دوم استفاده کنیم.
 
بوناچیچ تاکید کرد: متاسفانه برخی از بازیکنان ما انتقادپذیر نیستند و وقتی به آنها عیبی را می‌گوییم سعی نمی‌کنند آن را برطرف کرده و مقاومت نشان می‌دهند. آنها باید این رفتار را از خود دور کنند.
 
سرمربی ذوب‌آهن در مورد اینکه چرا هافبک‌های چپ و راست این تیم ارسال‌های خوبی برای روح‌الله عرب نمی‌کنند، اظهار داشت: متاسفانه من این موضوع را قبول دارم. اگر یک هواپیما را در نظر بگیرید برای بلند شدن نیاز به بال چپ و راست دارد. در فوتبال هم اگر تیمی هافبک چپ و راست خوبی نداشته باشند دچار مشکل می‌شود. بازیکنان کناری ما متاسفانه سانترهای تند و تیز کمی انجام می‌دهند. باید این مشکل را برطرف کنید دنبال 4،5 بازیکن هستیم و ممکن است بازیکن کناری هم در آنها وجود داشته باشد.
 
یکی از خبرنگاران حاضر در کنفرانس بیانیه‌ای در اعتراض به حرکت بازی قبل لوکا بوناچیچ که رفتار خوبی انجام نداد و در اعتراض به صحبت یک خبرنگار جلسه را ترک کرد، اظهار داشت: شاید من اشتباه کردم، تصورم این بود که آن خبرنگار چند بار در مورد گاسپاروف از من سئوال کرد و من از این ناراحت شدم که چرا وقتی 7،8 بازیکن ما ضعیف بازی می‌کنند چرا هر بار از این بازیکن پرسیده می‌شود. من به عنوان مربی حق دارم بهترین ترکیب را انتخاب کنم و رسانه‌ها نیز حق دارند هر مطلبی را منتشر کنند اما این مسئله نباید منجر به حمایت از بازیکن خاصی شود.
 
خبرنگار مدنظر بوناچیچ در واکنش به صحبت‌های سرمربی ذوب‌آهن از او پرسید این برای بار دوم است به او تهمت زده می‌شود چرا که هفته قبل هم چنین مسئله‌ای بیان شد در حالی که او تنها یک بار در مورد این دروازه‌بان سئوال پرسیده است که بوناچیچ در پاسخ گفت پس من اشتباه می‌کنم و به همین خاطر از شما عذر می‌خواهم البته من شرایط پرفشار و استرسی را دارم و گاهی تمرکز خودم را از دست می‌دهم اگر در ذوب‌آهن بمانم و دوام بیاورم سعی می‌کنم ارتباطم با اصحاب رسانه بهتر شود.
 
وی در پاسخ به این سؤال که برای بار چندم در مورد بودن و یا نبودنش حرف می‌زند و آیا این به این معنی است که قصد ترک ذوب‌آهن را دارد، اظهار داشت: صحبتی در این ارتباط نشده، مربی حرفه‌ای هستم و می‌دانم که نتیجه مهم است. امروز در شعار هواداران نیز این مسئله دیده می‌شد، هوادار حق دارد ناراحت باشد چرا که او از مشکلات من، بازیکنان و باشگاه خبر ندارد و نتیجه می‌خواهد تنها من باید پاسخگوی عملکرد تیم باشم. ما از 13 مسابقه 14 امتیاز گرفتیم که این نتیجه خوبی نیست و نباید خودمان را گول بزنیم.
/2759/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.