انتشار ویژه‌نامه مقتدای روشنایی در تبیان

گروه فضای مجازی: ویژه‌نامه مقتدای روشنایی، به مناسبت میلاد امام علی النقی(ع) در وبگاه تبیان منتشر شد.
يکشنبه، 28 مهر 1392
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
انتشار ویژه‌نامه مقتدای روشنایی در تبیان

گروه فضای مجازی: ویژه‌نامه مقتدای روشنایی، به مناسبت میلاد امام علی النقی(ع) در وبگاه تبیان منتشر شد.


به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ویژه‌نامه مقتدای روشنایی به مناسبت میلاد امام علی‌النقی(ع) با بخش‌های مختلفی همچون کلیپ، صوت، تصاویر ویژه، پیامک‌های شادباش، قفسه، از لابه لای متون و می‌تراود شاعر در وبگاه تبیان منتشر شد.
جامی از صهبای توحید ناب، اهتمام حجت خدا به جامعه خویش، سرآغاز بدی‌ها از زبان مشعل‌دار خوبی‌ها، زیارت جامعه کبیره، غلوّ یا ثناء؟!، بر کرانه ناپیدای عصمت، امامی در بند اما آزاد، متوکل، خلیفه شیطان و آورده‌اند که ... از سرفصل‌های بخش از لابه لای متون به شمار می‌رود.
همچنین بخش می‌تراود شاعر شامل سرفصل‌هایی همچون چشمه دعا، مطاف صبح، پنجره وا شد، سر به کویِ منا، شه سریر ولایت، حرَم تو را مُحرِم و مصرعِ شعر ناب عصمت است.
از ویژه‌نامه‌های پیشین تبیان می‌توان به آفتاب سامراء، خورشید هدی، بَدْر ذی الحجّه، امام روشنایی‌ها، هادی دل‌ها و سلطان سریر هدایت است.
ویژه‌نامه متقدای روشنایی به همت تاریخ و سیره معصومین تبیان و به کوشش ابوالفضل صالح‌صدر منتشر شده است. همچنین محبوبه همتی طراحی و گرافیک این ویژه‌نامه را برعهده دارد.
در بخشی از این ویژه‌نامه آمده است: امام هادى(ع) پس از شهادت پدر بزرگوار خود، در محیطى بسیار سخت ‏و در وضع بسیار دشوار مى‌زیست و معاصر حکومت ‏«متوکل‏» بود که به دشمنى ‏با امام و تعقیب یاران وى و در هم شکستن پایگاه‌هاى او زبانزد بود و هر روز در این پلیدی‌ها پیشتر مى‏‌رفت تا آنجا که وقتی متوکل خطر بحران حکومت ‏خویش را احساس ‏کرد، بر آن شد تا با دو روش توأمان، از بحرانى‌تر شدن وضع‏ جلوگیرى کند.
7432ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.