رئیس ستاد عمره دانشجویی خبرداد:

5 آبان مهلت ثبت نام "عمره دانشجویی"/بیشترین سهمیه در اختیار متاهلین

مهلت ثبت نام "عمره دانشجویی" ار 5 آبان آغاز می شود و بیشترین سهمیه در اختیار متاهلین با تعداد 8400 نفر است.
دوشنبه، 29 مهر 1392
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
5 آبان مهلت ثبت نام "عمره دانشجویی"/بیشترین سهمیه در اختیار متاهلین
مهلت ثبت نام "عمره دانشجویی" ار 5 آبان آغاز می شود و بیشترین سهمیه در اختیار متاهلین با تعداد 8400 نفر است.
 
به گزارش راسخون به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ مهدی فقیهی،رئیس ستاد عمره دانشجویی در نشست خبری که برگزار شد گفت:حدود 8400 متاهل و 6600 مجرد برای اعزام عمره دانشجویی وجود دارد که ثبت نام از یکشنبه 5 آبان آغاز و تا 15 آبان ادامه دارد.
 
 
وی ادامه داد: اعزام 15 هزار دانشجو و 2 هزار سهمیه ویژه اساتید است که بیشترین سهمیه در اختیار متاهلین است و پیشنهاد اولیه اعزام از اول اسفند می باشد.
 
 
افزایش سهمیه 2 هزار نفری حج عمره 
 
مهدی فقیهی،گفت: در سال گذشته حدود 15 هزار دانشجو عمره اعزام کردیم، یکی از اقدامات نو در این زمینه این بود که در سه مقطع قبل ، حین و بعد از حج از  عمره گذران نظر سنجی کردیم که درصد بالایی رضایت داشتند. هیچ فعالیت فرهنگی به اندازه عمره  در نسل جوان تاثیر گذار نبوده است.
 
وی افزود: در سال جاری سه مقطع اعزام به عتبات داشتیم که ده هزار نفر را اعزام کردیم و امیدواریم که تا پایان سال هشتمین مرحله اعزام به عتبات را داشته باشیم.
 
وی همچنین از اعزام اساتیدی که قول اعزام به آنها داده شده بود ولی محقق نشد خبر دادو اظهارکرد: سال گذشته به 800 نفر از اساتید قول اعزام دادیم که محقق نشد و امسال با سهمیه ای که برای آنها در نظر گرفته شده می توانند ثبت نام کرده و اعزام شوند. 
 
فقیهی تصریح کرد: از مبلغی که دانشجویان برای عمره باید پرداخت کنند اطلاعی نداریم مبلغ را سازمان حج و زیارت اعلام می کند و ما تخفیف هایی را برای دانشجویان مثل سالهای گذشته خواهیم گرفت.
 
وی همچنین از ارایه سه کتاب قبل ، حین و بعد از حج عمره به دانشجویان خبر دادو افزود: کتاب دریا به دریا قبل از سفر، کتاب همراه تا قبله حین سفر و کتاب هفت آسمان بعد از سفر برای دانشجویان طراحی شده است.
 
رییس ستاد عمره دانشجویی با بیان اینکه ستاد هیچ مسولیتی در قبال دانشجویانی که با کاروان‌های خارج از ضابطه ستاد می روند ندارد عنوان کرد: برخی از دانشجویان با کاروان‌هایی خارج از ضابطه ستاد می روند که در صورت هر گونه اتفاقی ما هیچ مسولیتی در قبال آنها نمی پذیریم،‌ دانشجویان باید از طریق ستاد اعزام شوند.
/111/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.