کشوری‌فرد در گفت‌وگوی :

درگیری دایی و مایلی‌کهن خوشایند نبود، اما به رای کمیته انضباطی اعتراض داریم

مدیرعامل باشگاه صبا گفت : باشگاه‌ها می‌توانند توسط لیدرهایشان جلوی فحاشی در ورزشگاه‌ها را بگیرند.
دوشنبه، 29 مهر 1392
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
درگیری دایی و مایلی‌کهن خوشایند نبود، اما به رای کمیته انضباطی اعتراض داریم

مدیرعامل باشگاه صبا گفت : باشگاه‌ها می‌توانند توسط لیدرهایشان جلوی فحاشی در ورزشگاه‌ها را بگیرند.
 
به گزارش راسخون، محمدرضا کشوری‌فرد در گفت‌وگو با فارس، در خصوص محرومیت یک جلسه‌ای محمد مایلی‌کهن به دلیل اتفاقات دیدار مقابل پرسپولیس و همچنین جریمه نقدی او عنوان کرد: این رأی هنوز به دست باشگاه نرسیده است و ما ندیده‌ایم البته این قابل اعتراض است.
 
وی ادامه داد: نظر کمیته انضباطی قابل احترام و مهم است اما ما به این رأی اعتراض می‌کنیم، نکته‌ای که وجود دارد این است که نباید این جر و بحث‌ها بین دو مربی وجود داشته باشد و در واقع برای هیچ کدام از آنها خوب نیست.
 
مدیرعامل باشگاه صبا یادآور شد: هر دو مربی الگوی کشور به حساب می‌آیند و باید تمام نکات اخلاقی را رعایت کنند. امیدواریم که آنها با یکدیگر سازش داشته باشند و دیگر به این مسائل ادامه ندهند. تمرکزشان باید روی تیمشان باشد. این مسائل واقعا روی تیمشان تأثیر می‌گذارد، بهتر است این مسائل را کنار بگذارند و دیگر ادامه پیدا نکند.
 
کشوری‌فرد با اشاره به اتفاقاتی که در دیدار با پرسپولیس افتاد، تصریح کرد: جر و بحث دو سرمربی کنار زمین در دیداری که از تلویزیون به صورت مستقیم پخش می‌شود خوشایند نیست. کمیته انضباطی هم برای همین اتفاقات رأی صادر کرده است وگرنه صحبت‌ها در کنفرانس مطبوعاتی موضوعی طبیعی است.
 
وی در مورد اینکه زینی‌زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در درخواستی از سایر مدیرعاملان هم خواسته که از لیگ کنار بکشند یا استعفا بدهند، یادآور شد:  اگر این مسئله را قبل از این حکم اعلام می‌کردند قابل توجیه بود اما حالا که خودشان جریمه شدند چنین مسائلی را بیان می‌کنند. به هر حال فحاشی صورت گرفته و باید برخورد شود. اگر ما هم فحاشی کردیم با ما برخورد کنند. به نظرم خود مدیرعاملان می‌توانند جلوی این مسائل را بگیرند. ما موضوعی را قبول کرده‌ایم و حالا نمی‌توانیم زیر این مسئله بزنیم، قبول کرده‌ایم که فرهنگ‌سازی صورت بگیرد و به نظرم این مسئله باید از مدیرعاملان شروع شود، اگر خودشان برخورد کنند چنین مسائلی به وجود نخواهد آمد.
 
وی افزود: اینگونه نیست که تمام تماشاگران بخواهند در ورزشگاه فحاشی کنند. 5- 6 نفر فحاشی را شروع می‌کنند و مابقی این موضوع را ادامه می‌دهند. اگر لیدرها که تحت نظارت باشگاه هستند توجیه شوند دیگر چنین مسائلی به وجود نخواهد آمد. تماشاگران ما فهیم هستند، خیلی بد است که با اشتباه یک داور علیه او  فحاشی صورت می‌گیرد البته داوران هم باید سعی کنند در چنین اوضاعی که در فوتبال به وجود آمده دقت عمل خود را بالا ببرند.
/2759/نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.