روانشناسي ماه تولد از طريق گلها

فردي صبور و پرطاقت هستيد و اراده بسيار قوي داريد. دوست داريد کارها را به آهستگي ولي به طور جدي انجام دهيد. خجالتي هستيد و قابل اعتماد. سعي مي کنيد از مشاجرات دوري کنيد.
يکشنبه، 30 مرداد 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
روانشناسي ماه تولد از طريق گلها

روانشناسي ماه تولد از طريق گلها
روانشناسي ماه تولد از طريق گلها


 


 

فروردين: گل رز
 

شما گاهي بدون فکر قبلي کاري را انجام مي دهيد. بسيار رک گو هستيد و عاشق مسافرت! اشتياق زيادي براي زندگي کردن داريد و پشتکارتان خوب است.

ارديبهشت: گل نسترن
 

فردي صبور و پرطاقت هستيد و اراده بسيار قوي داريد. دوست داريد کارها را به آهستگي ولي به طور جدي انجام دهيد. خجالتي هستيد و قابل اعتماد. سعي مي کنيد از مشاجرات دوري کنيد.

خرداد: گل ياس سفيد
 

رفتار دوستانه اي داريد. رک گو و پرحرف بوده و همين امر به جذابيت شما مي افزايد. مانند گل ياس، هميشه براي زنده کردن يک مجلس و معطر کردن آن حضور داريد. از رفتار بد ديگران سريع مي گذريد. براي رفاقت ارزش زيادي قائليد.

تير: گل بنفشه
 

زندگي هميشه برايتان شيرين نيست و زياد با فراز و فرودهاي آن مواجه مي شويد. به جاي داشتن درآمد جزيي به فکر درآمدهاي کلان هستيد. ذهن خلاقي داريد و به دنبال فعاليت هاي خلاقانه هستيد. در خانه بيشتر از همه جا احساس امنيت و آرامش مي کنيد.

مرداد: گل شب بو
 

فردي با محبت، خونگرم، دلسوز اما کمي عصبي هستيد. غالباً از کمبود اعتماد به نفس رنج مي بريد و کمي نيز احساس ترس در شما ديده مي شود. برخي اوقات مردم از اخلاق خوب شما سوء استفاده مي کنند.

شهريور: گل داوودي
 

جدي، متفکر و تا حدي انديشمند هستيد. در کارهايتان سرسختي و سماجت داريد و اين مسأله گاهي به ضرر شما تمام مي شود. به رغم آنکه شخص مهرباني هستيد اما برخي اوقات رگه هاي نامهرباني در شما نمايان شده که اين مسأله ديگران را آزار مي دهد.

مهر: گل زنبق
 

فرد مؤدبي هستيد. به سرعت عصباني مي شويد ولي خيلي سريع به حالت اوليه باز مي گرديد. از زيبايي لذت مي بريد. فرد محبوبي هستيد و سرشت سخاوتمندي داريد. ميل زيادي براي زندگي در شما موج مي زند و از انجام هر کاري لذت مي بريد.

آبان: گل ارکيده
 

به سرعت تصميم مي گيريد و در انجام کارهايتان بسيار سريع و چابک هستيد. تغييرات شغلي شما را نمي ترساند که اين موضوع يکي از برتري هاي شخصيت شماست. توانايي استثنايي در سازماندهي کارهايتان داريد.

آذر: گل مريم
 

احساساتي، صادق، با وفا، بشاش و خوش اخلاق هستيد، اما اگر بخواهيد مي توانيد همزمان روي ديگر سکه را نيز نشان دهيد. خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگي مي دانيد. کمال طلب و تا حدي رؤيايي هستيد که در برخي موارد اين رگه هاي شخصيتي به کمک شما مي آيند.

دي: گل هميشه بهار
 

اهل رقابت و دوست بازي و قابل اعتماد و امين هستيد و خيلي علاقه داريد وقت خود را بيرون از خانه بگذرانيد. بسيار تودار و در واقع درون گرا هستيد، از شادي ديگران شاد مي شويد اما خود به سختي به آرزوهايتان دست مي يابيد.

بهمن: گل گلايل
 

باهوش هستيد و مي دانيد چه مي کنيد. مي خواهيد همه امور مطابق ميل شما باشد که البته گاهي مي تواند به دليل عدم توجه به نظر ديگران برايتان مشکل ساز شود. اما در مورد عشق صبور هستيد. همواره اهدافي براي دستيابي داريد و واقعاً براي رسيدن به آنها تلاش مي کنيد.

اسفند: گل نرگس
 

مهربان، با گذشت و بسيار تودار هستيد، به هيچ وجه خودخواه نيستيد. هميشه بهترين را براي ديگران مي خواهيد. دوستانتان برايتان بسيار مهم هستند و قدر آنچه را که داريد مي دانيد. بين دوستان محبوب هستيد و در خانواده نظر شما بر ديگران ارجحيت دارد.
منبع: دنياي زنان، شماره 64 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.