درمان ارگاسم کوتاه‌مدت در زنان

آیا شما حس می کنید که ارگاسم قوی تری می خواهید؟ آیا حس می کنید که ارگاسم شما زود صورت می گیرد و تقریبا قبل از حس کردن آن از بین می رود؟ مقاله زیر را بخوانید تا پاسخ معمای آن را دریابید.
جمعه، 2 شهريور 1397
تخمین زمان مطالعه:
پدیدآورنده: سیدروح الله حسین پور
موارد بیشتر برای شما
درمان ارگاسم کوتاه‌مدت در زنان
تمرکز بر خود، یکی از راه های لذت بخش تر شدن ارتباط جنسی با همسر است.
 
چکیده: آیا شما حس می کنید که ارگاسم قوی تری می خواهید؟ آیا حس می کنید که ارگاسم شما زود صورت می گیرد و تقریبا قبل از حس کردن آن از بین می رود؟ مقاله زیر را بخوانید تا پاسخ معمای آن را دریابید.

تعداد کلمات 675 / تخمین زمان مطالعه 3 دقیقه
 
درمان ارگاسم کوتاه‌مدت در زنان

راه‌حلی برای از بین بردن ارگاسم کوتاه‌مدت

آیا شما حس می‌کنید که ارگاسم قوی‌تری می‌خواهید؟ آیا حس می‌کنید که ارگاسم شما در صورت می‌گیرد و تقریباً قبل از حس کردن آن از بین می‌رود؟ بگذارید در نظر بگیریم که شما به‌راحتی ارگاسم می‌شوید ولی شما ارگاسم شدیدتری می‌خواهید. یا در نظر بگیریم که شما برای رسیدن به مرحله ارگاسم تلاش زیادی باید انجام دهید؛ و درنهایت ارگاسم شما خیلی کوتاه است. در هر دو حالت «سیکل ارگاسمی» جواب سؤال شماست. سیکل ارگاسمی دوره‌ای است که تحریک در شما اثر می‌کند و شما مدام شروع به جذب کردن تحریکات می‌کنید تا به ارگاسم برسید. در دقایق اولیه اولین کاری که باید انجام بدهید این است که تمرکز کنید که چه می‌کنید و چه می‌خواهید و تمرکز خود را از روی مرد خود بردارید. نگران نباشید وی متوجه هم نخواهد شد! عموماً مردها در طول رابطه مدام در حال کلنجار رفتن با دو مسئله هستند و فکرشان مشغول آن است، یکی خود را نگه‌دارند و دیگری اینکه بتوانند شمارا به ارگاسم برساند.
 

برای شروع به خود کمی زمان بدهید

قدم اول تمرکز به خودتان است. این کار را در اولین مرحله انجام دهید و در طول این مرحله خود را ازنظر ذهنی تحریک کنید. سعی کنید این مسئله قبل از شروع رابطه جنسی صورت گیرد. برای این کار به خود کمی زمان بدهید. زودتر از همسرتان از پای تلویزیون بلند شوید و برای خواب آماده شوید. دوش آب گرم بگیرید. روی تخت دراز بکشید؛ و کمی خود را ماساژ دهید. یادتان باشد رابطه جنسی بدون مقدمه و رابطه جنسی با مقدمه طولانی هر دو نابودکننده رابطه جنسی هستند! سعی کنید اتاق‌خوابتان را گرم نگه‌دارید و از چراغ‌خواب‌هایی به رنگ آبی و قرمز در آن استفاده کنید.
 

برای خود لحظات فانتزی را ایجاد کنید

چشمانتان را ببندید و از فانتزی لذت ببرید. سعی کنید از بهترین خواسته‌های ذهنی خود استفاده کنید و خود را تحریک کنید. این لحظات مربوط به شماست به خاطر بسپارید برای رسیدن به ارگاسم اول باید با بدن خود ارتباط برقرار کنید و بعد با بدن دیگری. سپس سعی کنید خود را با بدن خود هماهنگ کنید. روی دونقطه تمرکز کنید. یکی منطقه‌ای واقع در ناف؛ و دیگری ستون فقرات. برای خود تصور کنید که از این دو قسمت انرژی شما ساطع می‌گردد. این ذهنیت و تمرکز باعث بیشتر شدن جریان خون و بالاتر رفتن دمای بدن می‌شود که هردوی شمارا برای ارگاسم بهتر آماده می‌سازد.
 

با نفس‌های منظم، اکسیژن بیشتری جذب کنید

در این مرحله سعی کنید که نفس‌های خود را تنظیم کنید. چراکه با این کار شما میزان بالاتری از اکسیژن را وارد خون خود می‌کنید و تقریباً همه‌چیز را برای ارگاسم آماده می‌کنید. در این زمان احتمالاً همسر شما نیز در کنار شما قرارگرفته است و مرحله معاشقه وی نیز آغازشده است. خود را آزاد کنید و از معاشقه لذت ببرید؛ تا زمانی که مرحله دخول شروع شود تا قبل از آن دیگر شما کار خاصی ندارید اما در زمان دخول شما باید بیشترین استفاده را ببرید. اکثر زنان نفس خود را حبس می‌کنند و یا سعی می‌کنند که سروصدای زیادی درنیاورند و پیش خود فکر هم می‌کنند که خیلی هم سروصدا دارند! گرمای شدید تولیدشده در بدن، گرفتگی نفس، سریعاً اکسیژن را به بدن می‌رساند و باعث می‌شود که فعالیت ادامه پیدا کند در غیر این صورت مغز سریع فشار وارده را حس می‌کند و این بار به‌اصطلاح برای بدن وضعیت من زرد اعلام می‌کند. همین باعث می‌شود که کنترل مغز از بخش موردنظر به‌سلامت بدن متمرکز شود و ارگاسم پایان پذیرد.
 
منبع: کتاب «دایره المعارف جنسی خانم‌ها»
نویسنده: محمدرضا جعفری نیا

بیشتر بخوانید :
علل ناکامی جنسی همسران
بیست علت سرد کننده روابط زناشویی در بانوانارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.