من از انجام کار های دینی در برابر خانواده (مانند نماز خواندن و.....)خجالت میکشم و انجام نمی دهم با اینکه...

من از انجام کار های دینی در برابر خانواده (مانند نماز خواندن و.....)خجالت میکشم و انجام نمی دهم با اینکه خودم خیلی دوست دارم انجام دهم این در حالیه که خانوادم کار های دینی را انجام می دهند. من باید چه کار کنم خواهش میکنم کمکم کنید. یا علی(ع) مدد به امید ظهور منجی(عج)
سه‌شنبه، 13 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما

من از انجام کار های دینی در برابر خانواده (مانند نماز خواندن و.....)خجالت میکشم و انجام نمی دهم با اینکه...

( تحصیلات : سیکل ، 17 ساله )

من از انجام کار های دینی در برابر خانواده (مانند نماز خواندن و.....)خجالت میکشم و انجام نمی دهم با اینکه خودم خیلی دوست دارم انجام دهم این در حالیه که خانوادم کار های دینی را انجام می دهند. من باید چه کار کنم خواهش میکنم کمکم کنید.
یا علی(ع) مدد
به امید ظهور منجی(عج)


مشاور: s salamat

دوست گرامی ممکن است این خجالت به خاطر عدم اعتماد به خودتان باشد . شاید هنوز باور ندارید که مرد شده اید و تکالیف و وظایفی بر عهده شما نهاده شده است و باید انها را انجام دهید. امور عبادی مربوط به ارتباط با خداست . و البته ارتباط بنده با خالق خود امری زیبا و پسندیده است . شما از کاری باید خجالت بکشید که خدانکرده بر خلاف قوانین طبیعی و الهی آفرینش باشد . پس نگران نباشید و با اعتماد به نفس وظایف خود را بشناسید و انجام دهید . سعی کنید حداقل یک وعده نماز های خود را به جماعت و در مسجد به جای آورید تا روحیه معنوی و اجتماعی شما تقویت شود و رشد کند . باید بدانید که شما در آغاز جوانی هستید و شخصیت شما در حال شکلگیری و استقلال است پس باور کنید که شما مستقل هستید و انسان مستقل باید وظایفی را انجام دهد. از اینکه در این سن به فکر رشد معنویات خود هستید قدردانی میکنیم مبادا بگذارید واجبی از شما ترک شود نمازهایتان را حتما سر موقع بخوانید مخصوصا شما که در خانواده معتقد و پایبند زندگی میکنید . امیدواریم که با سعی و تلاش و همت شما در همه مراحل موفق و سربلند باشید.ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.