رژیم صهیونیستی و جنایات هولناک علیه مردم غزه

بیش از یک و نیم میلیون نفر در غزه در معرض گرسنگی اجباری قرار گرفته اند و بی رحمانه قتل عام می شوند و از ابتدائی ترین حقوق انسانی و زیستی همچون سوخت ، غذا و دارو بی بهره اند و نهاد های بین المللی در این زمینه سکوت اختیار کرده اند. در ادامه این نشست ،‌برخی دیگر از کشورهای عضو سازمان ملل از اقدامات رژیم صهیونیستی انتقاد و خواهان اقدام فوری شورای امنیت در این باره شدند. ..
جمعه، 29 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
رژیم صهیونیستی و جنایات هولناک علیه مردم غزه
 
 سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد ، درباره وقوع فاجعه انسانی در غزه هشدار داد.
  
  آل حبیب در نشست ماهانه شورای امنیت درباره خاورمیانه ، با انتقاد از سکوت شورای امنیت در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی و غزه گفت : بدون شک کوتاهی شورای امنیت در رسیدگی به جنایات این رژیم ، موجب افزایش جنایات تل آویو شده است.
 
سفیر و معاون نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل افزود : اقدامات تروریستی شهرک نشینان صهیونیست علیه مردم بی دفاع فلسطین و غارت اموال و دارائی های آنان نیز از جمله جنایات سازمان یافته این رژیم در ادامه نسل کشی در سرزمین های اشغالی است.
 
آل حبیب باردیگر در اعتراض به حمایت بی قید و شرط برخی از اعضای دائم شورای امنیت از این رژیم اضافه کرد : رژیم صهیونیستی نه تنها جنایات هولناکی علیه مردم غزه و دیگر سرزمین های اشغالی مرتکب می شود ، بلکه بر سیاست ارعاب و خشونت علیه نهادهای سازمان ملل و مقامات حقوق بشری نیز ادامه می دهد.
 
نماینده جمهوری اسلامی ایران همچنین یادآوری کرد : بیش از یک و نیم میلیون نفر در  غزه در معرض گرسنگی اجباری قرار گرفته اند و بی رحمانه قتل عام می شوند و از ابتدائی ترین حقوق انسانی و زیستی همچون سوخت ، غذا و دارو بی بهره اند و نهاد های بین المللی در این زمینه سکوت اختیار کرده اند.
 
در ادامه این نشست ،‌برخی دیگر از کشورهای عضو سازمان ملل از اقدامات رژیم صهیونیستی انتقاد و خواهان اقدام فوری شورای امنیت در این باره شدند.
 
امریکا ، انگلیس و فرانسه در شورای امنیت از حامیان رژیم صهیونیستی بوده و همواره مانع از اقدام جدی این شورا علیه این رژیم شده اند.
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.