به مسائل کوچکی مانند سایپا فکر نمی کنم

نمی دانم این مسائل از کجا شکل گرفته است. من هدف بزرگی چون صعود تیم ملی به جام جهانی و انجام بازی‌های خوب در آن مسابقات دارم و به حواشی توجه نمی کنم هر زمان هم که تصمیمی برای استعفا یا جدایی از تیم ملی داشته باشم آن را بصورت شفاف اعلام می کنم.سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان در مورد جدایی‌اش از باشگاه سایپا گفت: کار در تیم ملی آنقدر بزرگ است که به مسائل کوچکی مانند باشگاه سایپا فکر نمی کنم. هدف من موفقیت با تیم ملی است و به همین دلیل وقت و ذهنم را مشغول این مسائل نمی کنم...
سه‌شنبه، 3 دی 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
به مسائل کوچکی مانند سایپا فکر نمی کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از تمرین عصر امروز این تیم ضمن رد خبر استعفای خود گفت: تنها به هدف بزرگم که صعود تیم ملی به جام جهانی است فکر می کنم.
 علی دایی پیش از آغاز تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در جمع خبرنگاران در مورد حضور این تیم در تورنمنت عمان گفت: تورنمنت بسیار خوبی برای ما بود زیرا توانستیم در این مسابقات بازیکنان جوان خود را محک بزنیم. آنها هم عملکرد خوبی در این رقابت‌ها داشتند و از کارشان راضی هستم.
 
وی در مورد دیدارهای ایران در این تورنمنت ادامه داد: برابر اکوادور که نوع بازی‌اش مانند تیم‌های آمریکای جنوبی است و بازی قدرتی را از خود ارائه داد، می توانستیم پیروز شویم اما در مجموع عملکرد بازیکنان رضایت بخش بود. ضمن اینکه پیروزی برابر چین که سبک خاص خودش را دارد هم نتیجه خوبی برای ما به شمار می آید.
 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه به علت ناهماهنگی مسئولان ایالت باسک بازی ایران با این تیم لغو شد و در این بین مسئولان فدارسیون فوتبال مقصر نبودند، در مورد اردوی اسپانیا افزود: برای برپائی اردویی چهار روزه و یک دیدار با ایالت " گالی چیا" به اسپانیا می رویم و قطعا بازی با تیم ایالتی که تیم‌های مطرحی چون لاکرونیا و سلتاویگو در آن حضور دارند، بهتر از بازی با تیم‌های آسیایی است.
 
وی با با ابراز تاسف از اینکه لژیونرها نمی توانند در این اردو شرکت کنند، افزود: قطعا بازیکنان جوان در این اردو می توانند بیشتر شایستگی‌های خود را نشان داده و در آینده به پشتوانه خوبی برای نفرات اصلی تبدیل شوند. ضمن اینکه در تیم ملی روی تمام بازیکنان شایسته باز است. ما هم به دقت مسابقات لیگ را پیگیری می کنیم و بازیکنان شایسته را به تیم ملی دعوت خواهیم کرد.
 
دایی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان لژیونر در صورت نیمکت نشینی در باشگاه های خود فرصت حضور در تیم ملی را از دست خواهند داد، خاطر نشان کرد: همه می دانند سطح لیگ‌های اسپانیا و آلمان از لیگ ایران بالاتر است و نیمکت نشینی بازیکنان ایرانی در این رقابت‌ها دلیل افت آنها نیست. ما بر اساس نیازمان و با توجه به آماری که بازیکنان از خود برجای می گذارند آنها را به تیم ملی دعوت می کنیم زیرا نمی خواهیم با تصمیمات نادرست حق یک بازیکن را برای پوشیدن پیراهن تیم ملی ضایع کنیم.
 
وی ضمن رد شایعه درگیری لفظی‌ خود با کفاشیان، در مورد خبر استعفایش از تیم ملی تصریح کرد: نمی دانم این مسائل از کجا شکل گرفته است. من هدف بزرگی چون صعود تیم ملی به جام جهانی و انجام بازی‌های خوب در آن مسابقات دارم و به حواشی توجه نمی کنم هر زمان هم که تصمیمی برای استعفا یا جدایی از تیم ملی داشته باشم آن را بصورت شفاف اعلام می کنم.
 
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان در مورد جدایی‌اش از باشگاه سایپا گفت: کار در تیم ملی آنقدر بزرگ است که به مسائل کوچکی مانند باشگاه سایپا فکر نمی کنم. هدف من موفقیت با تیم ملی است و به همین دلیل وقت و ذهنم را مشغول این مسائل نمی کنم.
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.