آذری قول داد مطالبات‌مان از ذوب‌آهن پرداخت شود

داودی : با این شرایط باید خانه نشین شوم / پیشنهاد مهرام کمتر از فصل قبل بود

گارد رأس تیم ملی بسکتبال گفت: با شرایطی که تیم‌ها دارند باید این فصل را در خانه بمانم.
دوشنبه، 15 مهر 1392
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
داودی : با این شرایط باید خانه نشین شوم / پیشنهاد مهرام کمتر از فصل قبل بود

گارد رأس تیم ملی بسکتبال گفت: با شرایطی که تیم‌ها دارند باید این فصل را در خانه بمانم.
 
به گزارش راسخون، آرن داودی در گفت‌وگو با فارس، در مورد وضعیتش برای فصل آینده اظهار داشت: در حال حاضر تنها تمرین می‌کنم و آنطور که از شواهد پیداست باید فصل بعد را در خانه بمانم. با چند تیم صحبت کرده‌ام اما هنوز چیزی به صورت جدی مطرح نشده است.
 
وی ادامه داد: از افرا و پتروشیمی پیشنهادهایی را داشتم و با ماهان هم صحبت‌هایی کردم، اما به صورت جدی نبوده است، چون این تیم هنوز با بازیکنان خودش هم مذاکره نکرده است.
 
گارد راس تیم ملی بسکتبال عنوان کرد: هفته گذشته مهران حاتمی مربی پتروشیمی صحبت‌هایی را انجام داد، اما فکر کنم آنها با تمام سهمیه‌های ملی صحبت کرده‌اند.
 
داودی با اشاره به اینکه از مهرام هم پیشنهاد داشتم، گفت: پیشنهادی که مسئولان این تیم به من دادند از فصل قبل زنجان هم کمتر بود. به نظرم با شرایطی که پیش آمده تنها بازیکنان تیم ملی ضرر خواهند کرد، چون تیم‌هایی که با 400 و 500 میلیون سرمایه‌گذاری وارد می‌شوند، چه کاری می‌توانیم انجام دهیم.
 
وی در پاسخ به این سوال که وضعیت طلبت از همیاری زنجان به پایان رسید، خاطرنشان کرد: هنوز که خبری نیست و فکر کنم این طلب هم کنار طلب از باشگاه ذوب‌‌آهن رفت.
 
داودی با اشاره به اینکه با سعید آذری، مدیرعامل ذوب‌آهن دیدار کرده است، گفت: هفته پیش به همراه ارباب‌زاده سرپرست قبلی به دفتر آذری رفتیم و آذری هم قول داد که مطالبات پرداخت شود. البته من در این دیدار بیشتر برای دریافت نامه‌ای برای اداره مالیات رفته بودم.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا آذری قصد دارد در لیگ برتر بسکتبال تیم‌داری کند یا خیر، گفت: او علاقه دارد که تیم‌داری کند، اما فکر نمی‌کنم در این فصل این اتفاق بیافتد.
/2759/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.