حجت الاسلام مقداد افروغ به عنوان سردبیر راسخون و مدیر مجتمع فرهنگی اوقاف منصوب شد
به گزارش روابط عمومی پایگاه فرهنگی اطلاع رسانی راسخون، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا عادل که از تیرماه 97 به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کار خود را آغاز کرده، با توجه به اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی و چابک سازی ساختارها با ابلاغ ادغام مجتمع فرهنگی پژوهشی امامزاده سیدعلی و پرتال فرهنگی اطلاع رسانی راسخون، حجت الاسلام مقداد افروغ را به عنوان سردبیر سایت راسخون و مدیر مجتمع فرهنگی اوقاف منصوب کرد.
این انتصاب در ادامه و تکمیل روند تخصص و جوانگرایی در سازمان اوقاف و امورخیریه و تمرکز بخشی برای تقویت بسترهای فضای مجازی و فرهنگی رسانه ای گفتمان انقلاب اسلامی صورت گرفته  که در حکم معاون فرهنگی اجتماعی سازمان به آن اشاره شده است.
حجت الاسلام افروغ پیش از این سابقه مدیریت استارتاپ های مجازی و هنری، مدیریت گنجینه های هنری، سرویس موبایل و سردبیری موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان و چندین مجموعه خبری و نشریات سراسری را برعهده داشته است.
همچنین حجت الاسلام عادل در احکامی جداگانه از تلاش های حجج اسلام جمشید باقرزاده و حمید برزگار به عنوان مدیران قبلی مجتمع فرهنگی پژوهشی امامزاده سیدعلی و پرتال فرهنگی اطلاع رسانی راسخون جداگانه تقدیر به عمل آورد و خواستار ادامه همکاری با معاونت فرهنگی سازمان اوقاف گردید.
گفتنی است احکام فوق دوشنبه 97/5/29 در مراسم رسمی که در مجتمع فرهنگی امامزاده سیدعلی در قم با حضور همکاران دو مجموعه برگزار گردید تقدیم شد.


مرتبط:
بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از خبرگزاری ایکنا
دیدار حجت‌الاسلام عادل با رئیس کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین